Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SpotkaNie w czerwcu!!! - Krak?w czeka...
Autor Wiadomość
entraker
entraker

Wysłany: 2005-05-15, 21:39   

Widzę, że na razie jest 7 Normowiczów i niewiadoma ilość Lubych.
Możliwości mieszkania są takie, że można zestawić co najmniej 3 grupy spaniowe w różnych pomieszczniach. Lube też można różnie aranżować [przy załozeniu że jest jeden tapczan i jedno łóżko polowe]. Jeżeli wstydliwe - można przeznaczyć osobny pokój lub nawet dwa, itp. Wszystko zależy od upodobań.
Inne możliwości.
Parking przyblokowy niestrzeżony, łazienka, kuchnia.
Miejsce na składowanie [a nawet majstrowanie] wszystkich modułów, jeżeli zajdzie potrzeba.
Z dworca kolejowego, lotniczego, czy jakiego tam, jestem w stanie odebrać Normowiczów wraz z modułami. W każdym razie w piątek na pewno.
Wady?
Poza łóżkami pewnie brak krzeseł, ertefałów i przypraw kuchennych.
Aha! Ponieważ mam 7 kompletów sztućców, ktoś będzie musiał palcyma...

Misiek

Wysłany: 2005-05-15, 22:20   

Przemo - to jakbys mógł sie wstępnie rozejrzeć za noclegiem w okolicy - tak "do 40zł za osobę" ?

entraker napisał/a:
Aha! Ponieważ mam 7 kompletów sztućców, ktoś będzie musiał palcyma...
spoko, spoko... armia radziecka zaopatrzyła mnie w całkiem fikuśny niezbednik :D

gekom
Gość
Wysłany: 2005-05-17, 15:51   Tez sie tam zapowiadam,na 99.9%

Bede :-D

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-26, 15:40   

prośbopropozycja: kto chce, kto ma, kto może niechaj pokombinuje jak mogłyby wyglądać blaszki certyfikatów, żebyśmy mogli na spotkaNiu zamknąć temat.

ps. jeśli ktoś potrzebuje coś z peco/woodlanda to mailika z listą poproszę. dotyczy tylko N-ormowiczów.
Ostatnio zmieniony przez hugwa 2007-07-06, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-30, 11:43   

tradycyjnie już w ostatniej chwili zaczyna mi sie wszystko pierniczyć... nie wiem, czy nie pobawicie się moimi skrzynkami beze mnie, ale wtedy ktoś musiałby je przechwycić... na dziś sprawa wygląda tak, że byłbym w niedzielę koło 14, a jeśli coś sie opóźni (a zawsze tak jest) to już nie mam po co tam jechać. :(
Ostatnio zmieniony przez hugwa 2007-07-06, 15:28, w całości zmieniany 1 raz  

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-30, 14:59   

ja nic nie mówie .. ale ze mną może też być bardzo ciężko... a takie były plany. w morde - wszystko się pierniczy.

Misiek

Wysłany: 2005-05-30, 16:30   

że się tak wyrażę: ja jadę, ale nie wiem jak zabiorę 2metry skrzynek :(

jakby co to może przesunąć termin spotkaNia?

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-30, 17:07   

znowu sie zaczyna..... nie ma przesuwania terminów. wszyscy wiedzieli dwa miesiące temu. jeśli komuś coś wypali - trudno, zobaczymy sie nastepnym razem. takie założenie przyjęliśmy na poprzednich spotkaNiach, tak ma być i teraz.
bez przesady - dwa segmenty ciężkie nie są, nawet na półkę w pociągu się zmieszczą, ino dobrze spiąć trzeba...

a może podwójnie busowa ekipa łódzka ma trochę miejsca?
Ostatnio zmieniony przez hugwa 2007-07-06, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-31, 10:49   

Misiek napisał/a:
jechać pociągiem

To może razem pojedziemy?
Dwóch zarośniętych z trumnami... nikt nam nie podskoczy ;-)

A tak na serio: Warszawa i okolice - zorganizujmy sie celem wspólnego wyjazdu!

Proponuję:
:arrow: piątek, 10 czerwca - IC 5300: Warszawa Wschodnia 19:48 -> Kraków Główny 22:50
:arrow: niedziela, 12 czerwca - IC 3100: Kraków Główny 18:00 -> Warszawa Wschodnia 20:57

Koszt od głowy za drugą klasę w obie strony to: 99 zł weekendowy + 2 x miejscówka IC/EC 18.00 zł = 135zł.

Wrócić można także EX 31412 (19:00->22:05) lub EX 31410 (20:00->23:05) co zmniejszy koszt o 8zł i zwiększy liczbę osób w przdziale o 2 co zważywszy na nasze trumienki nie jest pożądane...

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-01, 09:27   

no to po problemie - zwolennicy szachownicy jednym, miłośnicy gwiazdy drugim ;-)
Ostatnio zmieniony przez hugwa 2007-07-06, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2005-06-02, 21:03   

Niestety dopadł mnie smród życia i wszystko wskazuje na to że nie będe mógł się pojawić na spoktaNiu w Krakowie .. no chyba że jakis cud nastapi .. :(( Próbuję jeszcze wybrnąć z niekorzystnej sytuacji ale .... obawiam się że cały czerwiec jestem uziemiony ...

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2005-06-02, 22:24   

mikser napisał/a:
kurcze jak zvolack sie nie pojawi to juz bedzie klęska n-tego stopnia..

no chłopie chociaż Ty mnie nie dobijaj .. własna niemoc mnie wystarczająco sponiewierała .. :((

Przemo

Wysłany: 2005-06-02, 22:44   

Drodzy Panowie,
Chyba jakaś niemoc większość z Was dosięgnęła, nie było mnie kilka dni na Forum, a tu widzę kompletny marazm i załamanie. Trochę to idiotycznie wygląda na tydzień przed... Chyba najwyższy czas na ostateczne deklaracje - ja też przesuwam moje napięte terminy i już sam nie wiem co myśleć. Wynająłem salę w zaprzyjaźnionej szkole, na szczęście nie zapłaciłem zaliczki, ale nie mogę robić jaj i trzymać rezerwacji do ostatniej chwili. Zastanawiam się jaki jest sens spotykać sie w gronie okrojonym o połowę. Z tego co widzę ma nie być najprawdopodobniej Miksera, Hugwy i Zvolacka, Nemo też się nie określił. W takim razie zostaną tylko ja, Entraker, Wiygn i Misiek... Nie o to chodzi, że nie chcę sie z Wami spotkać, ale czy jest sens podejmować ten cały wysiłek żeby zestawić marne kilka metrów, które w większości już znamy?... Może lepiej umówić jakiś inny termin za kilka tygodni tak, żeby byli wszyscy. Czekam na konstruktywne komentarze w tej sprawie i ostateczne deklaracje do końca tego tygodnia. Pozdrawiam wszystkich z nadzieją na rychłe spotkanie w pełnym gronie.

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 08:03   

Przemo napisał/a:
ma nie być Hugwy

Hubert będzie, przynajmniej tak mi wczoraj powiedział. Ja na 100%.

Misiek

Wysłany: 2005-06-03, 16:38   

ja też na 100%

Odpowiedz do tematu