Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
[N-orma] Spotkanie - Warszawa
Autor Wiadomość
wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-03, 17:20   [N-orma] Spotkanie - Warszawa

Panowie :!:

Najwyższa już pora na spotkanie inicjacyjne warszawskiej grupy eNkowiczów :!:

Od jakiegoś czasu mamy już ustaloną N-ormę, każdy zapewne ma jakieś przemyślenia co w ramach tejże chciałby zrobić, niektórzy już pewnie coś robią... Czas spotkać się, podzielić pomysłami, wymienić doświadczenia i ustalić ramy wzajemnej współpracy.

Proponuję termin w przeciągu najbliższych dwóch tygodni - co by zapał nie minął :-)

Proszę chętnych o wyrażenie swego akcesu poprzez dopisanie sie do wątku i podanie ewentualnych propozycji lokalowo-czasowych.

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-03, 18:48   

Poza poniedziałkiem w godzinach 8-16 pozostałe dni jestem osiągalny o każdej porze - jedyny warunek tylko komunikacja miejska (co prawda propozycja chmielowa eliminuje ten problem) Lokal obojętny - ja mieszkam na Ursynowie. A lokal dobry dla naszych celów to taki aby nie był za głośny. :D

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-03, 19:34   

może "swojskie jodło"?
to się teraz "zbójnicka chata" chyba nazywa...
milutko, piwko dobre i tanie, a i żarełko w porzo. kilka minutek spacerkiem od metra imielin. tylko trzeba sprawdzić, kiedy mają zamiar jakieś kapele wpuszczać, bo wtedy to już gorzej...

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-03, 19:41   

hugwa napisał/a:
może "swojskie jodło"?

Czemu by nie :D Ja popieram. Poczekamy na inne propozycje

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-03, 23:07   

mikser napisał/a:
hugwa napisał/a:
może "swojskie jodło"?

Czemu by nie :D Ja popieram. Poczekamy na inne propozycje

Może gdzieś bliżej WC jak postulował eNtraker?
Chyba, że po niego tłumnie wyjdziemy na peron i pojedziemy razem do przybytku "dyskusyjnego" :-)

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-03, 23:43   

Możemy wyjść.. zresztą do metra chyba trafi.. a na stacji imielin można na niego poczekać :D W sumie metro to też pociąg :D

entraker
entraker

Wysłany: 2004-03-05, 21:09   

No bez jaj. :rotfl2:
Jak mam adres to trafiam jak pershing.
Poza tym, ponieważ bywam u Was 1x2 m-ce zarówno w formie kołowej jak i spieszonej jestem w stanie się spokojnie poruszać w promieniu 2 km od WC dworcowego. :P
Piotr

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-06, 00:14   

entraker napisał/a:

Jak mam adres to trafiam jak pershing.

:rotfl2:

Wit.Ek.
Gość
Wysłany: 2004-03-06, 10:05   

Entrakerze !

A co Ty na to by w Krakowie zacząć regularne spotkania eNfanów? Czy Twoim zdaniem jest nas tu dużo? Co Ty na to?

entraker
entraker

Wysłany: 2004-03-06, 13:28   

Ja na to jak na lato!
Tylko że nie ma kim orać.
N-kowiec Przemek, którego znam od pewnego czasu, nie pali się do modułów.
Z Towarzystwem Wzajemnej Adoracji z Wawrzyńca raczej nie ma sensu gadać. Zresztą to H0-owcy. Choć w gruncie rzeczy mili ludzie.
Nawet z nieodległego Śląska nikogo nie ma.
Nic nie mam przeciw założeniu lokalnego oddziału N-ormy, choćby dwuosobowego. Wręcz przeciwnie. Spotkajmy się.

Istotną rzeczą jest tylko, żeby nagle nie okazało się że są 2 standardy. To byłoby fatalne dla całej sprawy. Chyba wszyscy się z tym zgodzimy. Więc kontakt pomiędzy wszystkimi N-ormowiczami musi być. Poza tym co za frajda zestawić dużą makietę. N-orma jest jedna i basta!

Wracając do oddziału krakowskiego proponuję wstępnie również termin około weekendowy, niekolidujący z warszawskim. Może masz jakiś pomysł na miejsce?
Piotr

Wit.Ek.
Gość
Wysłany: 2004-03-06, 14:18   

Jestem jak najbardziej za tym byśmy sie spotkali.Na marginesie powiem ze mam możliwość załatwienia miejsca gdzie moglibyśmy sie spotykać jako grupa i również wystawiać swoje makiety,dioramy, organizować giełdy wymian itd itp.Planowałem kiedyś wspólnie z P.Kołodziejskim modelarzem z Wawrzyńca zrobić giełdę ale okazało sie ze lokalem możemy dysponować tylko w dni robocze(przez cały dzień!!!) i sprawa padła

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-06, 15:38   

entraker napisał/a:
Istotną rzeczą jest tylko, żeby nagle nie okazało się że są 2 standardy. To byłoby fatalne dla całej sprawy. Chyba wszyscy się z tym zgodzimy. Więc kontakt pomiedzy wszystkimi N-ormowiczami musi być. Poza tym co za frajda zestawić dużą makietę. N-orma jest jedna i basta!

Słusznie :!:

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2004-03-06, 16:32   

Jw - Słusznie :D

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2004-04-03, 14:15   

Witam.
Sugerują drobne spotkanie N-ormowców po świętach. Dobrze by było abyśmy mieli już wykonane (mogą być bez infrastruktury ale żeby były przynajmniej tory) moduły lub segmenty. Moglibyśmy wtedy przeprowadzić próbę przejazdu taboru :D. Myślę że również moglibyśmy urządzić próbę z urządzeniem do siania trawy A_toxa. W grę wchodziłyby jakieś drobne warsztaty np. ułożenie podsypki i jej spatynowanie. Czekam na odzew oraz na dodatkowe pomysły.
Pozdrawiam

JanM
Gość
Wysłany: 2004-04-03, 18:41   

Witam.
mikser napisał/a:
W grę wchodziłyby jakieś drobne warsztaty np. ułożenie podsypki i jej spatynowanie.

Będąc :) zielonym w temacie budowy makiet i modułów z ciekawością zobaczę :o jak robią to Koledzy, i posłucham rad aby z czasem sam zbudować pierwszy moduł.
Jednocześnie chcę wstąpić do Grupy N-ormowiczów.
Pozdrawiam.
JanM.

Odpowiedz do tematu