Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SpotkaNie w czerwcu!!! - Krak?w czeka...
Autor Wiadomość
Przemo

Wysłany: 2005-05-13, 18:37   SpotkaNie w czerwcu!!! - Kraków czeka...

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy Was razem z Entrakerem do Krakowa na kolejne spotkanie N-ormy. Termin 11-12 czerwca (sobota + niedziela). Jest wynajęta sala w szkole o wymiarach 11x5 metrów, do dyspozycji od soboty godz. 10.00 do niedzieli godz. 15.00. Będziemy na Was czekać w tej szkole w sobote 11 czerwca od godz. 10.00. Niestety za tą salę trzeba będzie zapłacić 300 zł., ale myślę, że jak się złożymy po 30 zł. to nie będzie wielki wydatek. Jeżeli chodzi o nocleg to zaraz na pewno Entraker się wypowie, wstępnie ustalaliśmy, że jest do dyspozycji jego mieszkanie, ale warunki spartańskie - trzeba wziąć śpiwory i karimaty. Jeżeli komuś zależy to mogę się rozglądnąć za innym noclegiem płatnym, ale proszę wcześniej o zgłoszenia komu i za ile. W związku z tym, że zapłaciłem właśnie zaliczkę za wynajem sali, proszę wszystkich o potwierdzenie przyjazdu. Adres szkoły: Szkoła Podstawowa nr 40, os. ruczaj, ul. Pszczelna, przecznica ul. Kobierzyńskiej. Wszystkim, którzy potwierdzą przyjazd Entraker roześle mapkę dojazdu. Pozdrawiam serdecznie i już nie mogę sie doczekać naszego spotkania.

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-13, 18:39   SpotkaNie w czerwcu!!! - Krak?w czeka...

Przemo napisał/a:
proszę wszystkich o potwierdzenie przyjazdu

Potwierdzam! :-D

Misiek

Wysłany: 2005-05-13, 19:30   

ja tez
(już sie nie moge doczekać!)

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2005-05-13, 19:54   

No pewnie , będziemy !!! A swoją drogą to już niedługo !!!!!!!!

paajonk

Wysłany: 2005-05-13, 23:13   

Jak wcześniej zapowiadałem na spotkaNiu niestety nie będę :-( Zaczął się sezon "weselny", więc w tym czasie będę zarabiał na "sprzeNty" ;-) żałuję bardzo, że nie pobawie sie w Wami :( No i może na spotkaNiu jury koNkursu zauważyłoby wreszcie przejezdność mojego modułu... :oops:

pozdrawiam

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-13, 23:30   

Ja już potwierdzałem przyjazd w rozmowie telefonicznej z Przemo. Możliwe że "zabaluje" u krakusów znacznie dłużej niż przewidziana impreza.

entraker
entraker

Wysłany: 2005-05-13, 23:58   

Jak obiecał Przemek, wypowiadam sie zaraz:
Mieszkanie z warunkami spartańskimi wygląda tak, że jest podłoga o pojemności 15 Normowiczów. Do tego:
karimata szt 1 [ciekawe, czy się rozwinie po tylu latach]
łóżko polowe szt 1 [spałem pół nocy, potem wolałem podłogę]
dywan szt 1 [dobry też do przysiadów, brzuszków i pompek]
mój tapczanik [zarezerwowałbym dla płci, jeżeli którą weźmiecie]
Sorry, ale nie mam żadnych hamaków, katafalków ani innych łóżkopodobnych sprzętów.
Jak ktoś woli fotele, to są takie dziwadełka szt 2.
PROPOZYCJA!
Może zaczniemy od piątku? Po prostu zjedziecie do mnie na wieczór, a w sobotę wczesnym [tak?] świtem pojedziemy do Przemka. Będzie więcej czasu. W piątek też będę w stanie odebrać wraz z modułami ze stacji każdego kto wybierze się koleją.
Mapkę dojazdu do przemkowej szkoły porozsyłam. Ponadto będzie na stronie N-ormy.
Zainteresowanym przyjazdem w piątek do mnie prześlą dokładniejsze informacje. Dajcie znać, to się umówimy.

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2005-05-14, 00:13   

HMM to wolnego macie więcej :0 Mnie nie liczcie bo ja mam swój domek na pleckach :D przyjade Busikiem .. jedynie zaplecze sanitarne mnie interesuje i jakies bezpieczne miejsce zeby postawic Busika.

Misiek

Wysłany: 2005-05-14, 00:23   

entraker napisał/a:
mój tapczanik [zarezerwowałbym dla płci, jeżeli którą weźmiecie]
spróbuje swoją namówić (choć może się "sama" nudzi?) - ale w razie czego to myślę, ?e lepiej w takim momencie znaleźć jakis[taNi] hotelik w pobliżu
dasię?

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2005-05-14, 00:33   

Misiek za zabieram moją Panią .. oraz kumpelę drugim busikiem .. one w sob rano pojadą do Zakopca :D mają jeszce 3 miejsca :D:D

Misiek

Wysłany: 2005-05-14, 09:55   

rany... tylko nie zakopiec :)
byliśmy tam "przejazdem" w długi weekend - koszmar... :)

ale - jest to argument!!!

Przemo

Wysłany: 2005-05-14, 10:12   

Jezeli chodzi o spanie w lepszych warunkach to proszę o deklarację kto, na ile osób i za jaką cene max. Będę szukać. Jezeli chodzi o parking monitorowany za darmo to nie ma problemów.

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2005-05-14, 13:16   

Misiek napisał/a:
rany... tylko nie zakopiec :)

ale - jest to argument!!!

sprecyzuję .. one na bank pójdą w góry :D albo w Kościelisk? albo w Chochołowsk? :D

Misiek

Wysłany: 2005-05-14, 13:32   

ooooo !! !! !!

to jest jeszcze większy argument!!!

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-14, 18:19   

będę. nie wiem jeszcze jak rozwiązać to logistycznie, bo najbardziej by mi pasowało zawitać w Balicach, tylko nie bardzo wiem czy cztery skrzynki w samolot wejdą.... :(
może jednak coś innego wymyślę

Odpowiedz do tematu