Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
RADOM - Spotkanie Modularzy
Autor Wiadomość
paajonk

Wysłany: 2006-04-18, 18:40   

mikser napisał/a:
Poza tym samemu to jest problem z ładowaniem w skierkach

O jakiej porze byłoby pakowanie skrzynek? Jeśli w piątek do 14 to chętnie pomogę - po 14 muszę już niestety być w robocie.

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-18, 20:18   

nie wiem czy przed 14 sie pojawie - jeśli to raczej kolo 14 :) tak coby wycyrklować kolo 17 do Radomia. no i generalnie we dwóch w aucie zawsze raźniej

są szanse ze jednak elektryka na Zakrzewie zadziała :)

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-19, 15:22   

Panowie! Wypada coś ustalić.

Zarówno Misiek jak i ja mamy w piątek urlop więc dobrze by było gdybyśmy mogli się jakoś zabrać w miarę wcześnie a Hubert będzie w Warszawie dopiero o 19. Z mojego (a myślę, że i Mirka) punktu widzenia będzie idealnie jak bysmy sie zabrali razem z Mikserem (tak z rana koło 14) i maksymalną liczbę modułów a Hugwa dojedzie później z resztą. Nie wiem, czy Zvolack jedzie przez Skierniewice czy nie? Czy my się zmieścimy we trzech + skrzynki w tym aucie? Jakby co, to mamy już z Miśkiem praktykę w jeżdżeniu ze skrzyNkami na kolanach :-)

Misiek

Wysłany: 2006-04-19, 15:37   

może zapakować kangura czym się da i śmignąć schnellzugiem?

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-19, 15:39   

z mikserem może pojechać tylko jeden.
jeśli dwóch, to nie wejdą skrzynki.

myślę, że najlepiej będzie jeśli jeden pojedzie z mikserem, drugi ze mną. może być też tak, że jeden pojedzie pociągiem, a ja zbiorą z wawy skrzynki od marcina i miśkowatego. a już w ogóle najlepiej by było, jakbyście z rana w piatek zebrali skrzynki i opchnęli co się da w Kici, zostawiają miejsce na moje golasy. auto stoi niedaleko miksera, dżemik ma kluczyki. to by było o tyle dobre, że będzie wiadomo ile można zostawić w wawie.

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 00:17   

kangur ma kratę nie dzieloną do samego dołu - opcja jeżeli jedzie trzech to wtedy kratę trzeba zrzucić (ale uwaga - mogą być kłopoty z policją bo musi mieć kratę jako samochód ciężarowy) boję się że jak jechaliście wtedy w 3-ech transamem to ledwo upchnęliście wszytko, a kangur jest deko mniejszy i nie ma możliwości wstawienia fotela.
aby powiększyć przedział bagażowy trzeba położyć siedzenia - myślę ze wtedy są duże szanse na zabranie wszystkiego ze skierek. no ale w tym układzie tak jak pisał hugwa, ja tylko potwierdzę - może jechać jeden z was (to byłoby wskazane aby mi pomoc przy pakowaniu kangura) jedyne co w tym układzie jest sensowne to to ze możemy zostawić skrzynie warszawskie u hugwy. (moje jada ze mną bo jeszcze pewnie będę coś przy nich dłubał w piątek wieczór) ruch należy do was - który chce jechać samochodem ze mną. skrzynie możemy w piątek przetransportować do hugwy coby bidak nie musiał sie po wawie tłuc i kolekcjonować wszystkiego. tyle z mojej strony.

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 00:43   

kto by nie jechał - trza zadzwonić dziś (czwartek) do sylwka, tego dupka co koty karmi i go uprzedzić. Ariel wie że pojedziecie, jutro zadzwonię tez do Pawła. jakby Sylwek fikał, to wpierdol. numery: 696037308 i 691 038 307

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 08:23   

wczoraj wieczorem kombinowaliśmy z miśkowatym nad ustawieniem makiety. wyszło mi coś takiego:

radom_1.jpg
skroba? jotpega misiek :)
Plik ściągnięto 153 raz(y) 96,41 KB

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 12:47   

Dzwoniłem do tego Sylwka. Pracuje i nie ma mowy, żeby o 14 w dzień powszedni otworzył. Być może przekaże klucz koledze i ten kolega nam otworzy. Ma zadzwonić jeszcze do Mierosławskiego i zapytać. A ja mam za godzinkę przedzwonić do niego.

:shock:

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 14:29   

Znów dzwoniłem do Sylwka. On rozmawiał z Mierosławskim. Są dwa warianty:
:arrow: Jak zdąży sie spotkać z kolegą i przekazać mu klucze to kolega przyjdzie i otworzy.
:arrow: Jak nie zdąży to zabunkruje w ustalonym miejscu. Może zamiast bunkrowania zaproponuję, że podjedziemy do niego do pracy, jeśli po drodze gdzieś.
Znów będę dzwonił koło 20. Sugerować co byśmy sobie te klucze dorobili. Zastanawiam się, czemu nikt z przechowujących skrzynki w Skierniewicach nie pomyślał wcześniej by mieć do nich dostęp przed wyjazdem do Radomia?

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 16:15   

Ustalenie ostateczne: zajedziemy do Sylwka do pracy, weźmiemy klucz i zrobimy kopię.

paajonk

Wysłany: 2006-04-20, 21:03   

wiygN napisał/a:
Zastanawiam się, czemu nikt z przechowujących skrzynki w Skierniewicach nie pomyślał wcześniej by mieć do nich dostęp przed wyjazdem do Radomia?

Ja chciałem jakiś czas temu mieć taką możliwość, chciałem sobie do parowozowni chodzić dłubać. Ale Ariel powiedział, że szansy nie ma żebym mógł skopiować sobie klucze i włazić kiedy będę chciał.

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 21:05   

no, machina ruszyła, chłopaki pakują graty do mojego auta :)

a ja właśnie wkleiłem nowy styrodur w mój moduł, bo coś pochrzaniłem i go połamałem.

wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 21:31   

paajonk napisał/a:
szansy nie ma żebym mógł skopiować sobie klucze i włazić kiedy będę chciał
No to jutro będę klucze :-)

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-04-20, 21:38   

paajonk napisał/a:
chciałem sobie do parowozowni chodzić dłubać. Ale Ariel powiedział, że szansy nie ma żebym mógł skopiować sobie klucze i włazić kiedy będę chciał.

bo klucze od samej szopy są ściśle zarachowane.
ten budynek w którym mamy kanciapę to co innego.

Odpowiedz do tematu