Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Hobby MTP 18-19.10.2008
Autor Wiadomość
wiygN
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-16, 19:06   

Zakwateruj na moje miejsce kiersNo do Miśka i Miksera. Ja niestety mam weekend pracujący :-/

ministerek

Wysłany: 2008-10-16, 20:42   

Sam się tam wprosi :mrgreen:

ministerek

Wysłany: 2008-10-16, 20:46   

Jeszcze jedno:
Każdy nocujący jest zobowiązany do poniesienia kosztu 10zł (OBOWIĄZKOWO) za dwa śniadanka w sobotę i niedzielę. Robienie sondy kto chce a kto nie mijało się z celem - za duży bałagan. Spożycie w stołówce na końcu korytarza na parterze, przyda się, szczególnie po ciężkiej nocy

Misiek

Wysłany: 2008-10-16, 20:48   

Armagedon!
warsiawka kiela łodziaków :-D
oj, niektórzy to nie pośpią....

śniadanko - przedni pomysł!!!

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-16, 23:17   

wiygN napisał/a:
Zakwateruj na moje miejsce kiersNo do Miśka i Miksera

To do Marka Mleczki tego mojego ex-zioma z Opola. Adam jakistam.

ministerek

Wysłany: 2008-10-16, 23:23   

Sami się zamienią nikt ich do pokoju prowadzać nie będzie

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2008-10-16, 23:30   

Witam
Z trudem ale udało się jakoś upchnąć wszystkich w internacie na nocleg.(
w tym 5 osób na własnych dostawkach).

Koszty zakwaterowania:
- 15 zł dla osób z jednym noclegiem i śniadaniem ( nocleg 10 zł + 5 zł
śniadanie),
- 20 zł dla osób z dwoma noclegami ( nocleg 10 zł + 10 zł dwa śniadania),
Należność płatna w recepcji internatu przy zakwaterowaniu.

Bilety na spotkanie integracyjne w sobotę w godz. 18.00 - 21.00 na Fredry 13
proszę odbierać i należność uregulować w recepcji Polskiej Makiety
Modułowej ( u parafianek ks. Grygiera)
w sobotę w godz. 10.00 - 15.00.
Wstęp tylko dla osób, które zadeklarowały udział w spotkaniu.

Pozdrawiam
i do zobaczenia

Ryszard Pyssa

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2008-10-19, 21:38   

Bylim i wrócilim. Imprezka ok. Hu otwórz wątek wnioski. Tego będzie mam nadzieje najwięcej. 2h na montaż makiety w 3 zaangażowane osoby. 2h na demontaż w 6 :mrgreen: . Udało się przeprowadzić obie sesje ranna i popołudniową w 100%. Znowu było Nas za mało. Narybek w postaci Huberta i Filipa uratował Nam dupska. Imprezka u Pyssy porażka. Imprezka u Hu też :-P Generalnie bez haosu. No może pewne elementy grasowały. Idziem lulu.

parowozek
Początkujący

Wysłany: 2008-10-19, 23:11   

To ja jak tu siedze to i ja się wypowiem... Start z drobnym opóźnieniem,a pierwsi zwiedzający mieli ciekawy skład do obejżenia :mrgreen: . Potem ładnie wszystko się rozkręciło,tylko drobne opóźnienia w pierwszej sesji,więc restart i od nowa,a potem zgodnie z planem. Potem free-style młodzieży,i na kolacje... Kolacja to racja, 20zł(40zł) w błoto... W internacie nie było źle,telewizor, komputer z Pac-Man'em i nie wiadomo było gdzie prysznice... Rano śniadanko i myk na targi. Druga sesja zaliczona(nie licząc jednego zaginionego pociągu...), a potem jak zwykle,młodzież i free-style, przy okazji najdłuższy towarowy zmontowaliśmy :mrgreen: . Po przyjęciu mojego ostatniego pociągu podczas free-style'u na Zvolacków,pożegnaliśmy się z eNkipą, potem obiadzik na dworcu i do domciu! To chyba na tyle na temat targów,bo moja(a raczej Nasza) droga powrotna raczej was nie interesuje :-) .

A,i jeszcze:
zvolack napisał/a:
Narybek w postaci Huberta i Filipa uratował Nam dupska

Nie ma sprawy,w końcu przyjechałem pojeździć :-) . Bardziej myślałem że będę zbędnym bagażem,ale okazało się że nie. Jeszcze w ostatni dzień na free-style'u tata też poprowadził Push-Pull'a na Tc2 i towarowego też na Tc2,czyli każdy sobie czymś pojeździł,i każdy zadowolony ;-) .

Misiek

Wysłany: 2008-10-19, 23:40   

http://www.pbase.com/misiek_m/hobby2008

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-19, 23:55   

My tez dojechalim. Całą drogę myslałem ile piany bedzie w wannie, ale chyba nie mam siły...
Prycho i kimono.
Dzięki, było superancko.

ministerek

Wysłany: 2008-10-20, 09:17   

Misiek napisał/a:
http://www.pbase.com/misiek_m/hobby2008

na jednym ze zdjęć ze smaczkami architektonicznymi Poznania można znaleźć napis "Naród Sobie" - jest to budynek Teatru Polskiego, powstałego w czasie zaborów. Prusi nie pozwolili wybudować go "na widoku" i znalazł się w podwórzu jednej z kamienic na ul. 27 grudnia (obecnie). Władze PRL postanowiły wyciągnąć go z ukrycia i zburzyły całą północną pierzeję ulicy (od Okrąglaka po Plac Wolności. Warszawę zdemolowali Niemcy a Poznań socjalistyczni architekci.

W jednej ze zburzonych kamienic mieściła się Składnica Harcerska, gdzie jako mały chłopak lizałem szybę wystawową, za którą jeździła TT-tka.
Na wspomnienia mi się zebrało.

Salamanca

Wysłany: 2008-10-20, 22:55   

Jako, że to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać :-) . Niektórzy mieli okazję mnie poznać w sobotę w Poznaniu. Dziękuję za ciepłe przyjęcie :-)
Pod tym linkiem trochę zdjęć, które zrobiłem na imprezie:
http://picasaweb.google.p...ePozna18102008#
Zainteresowanym udostępnię je w pełnej rozdzielczości.

Misiek

Wysłany: 2008-10-20, 23:03   

Czy ten model był dla Ciebie niespodzianką na Targach? I jak można okreslić jego odwzorowanie jeśli nie ma dokumentacji?

A na to maleństwo KK ma kwity :-)

Cholera, zapomniałem zrobić zdjęcie tego szyldu o strojach wieczorowych ;-)

Salamanca

Wysłany: 2008-10-20, 23:24   

Misiek napisał/a:
Czy ten model był dla Ciebie niespodzianką na Targach? I jak można okreslić jego odwzorowanie jeśli nie ma dokumentacji?

Można określić, bo jak napisałem wcześniej są zdjęcia, nawet zdjęcia z testów. Materiały do jako takiego zrobienia modelu się znajdą (może ktoś jednak ma jakąś część tej dokumentacji). Zaskoczenie tym modelem było dla mnie duże..
To o czym pisałem w komentarzu do zdjęcia to pewna maniera wywalania wszystkiego po dawnych czasach, bo przecież to już niepotrzebne, albo nie takie, albo... W Instytucie były nawet V2 ale i one powędrowały na złom... To jednak raczej temat na inne forum albo co najmniej na inny wątek :-)

Odpowiedz do tematu