Forum modelarzy kolejowych w wielkości N Strona Główna Forum modelarzy kolejowych w wielkości N

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista obecności, noclegi
Autor Wiadomość
Zvolack
Administrator

Wysłany: 2009-01-28, 12:32   

Wstępne przydziały:
proponuje w duetach wzajemnie uzupełniających się
1.Zvolack- Wiygn
ogarnięcie chaosu organizacyjnego, finansowego, noclegów i współpracy ze sponsorem. .
2.Misiek-Hubert
planowanie układu makiety,rozkładu papierologii. Możecie na wzajem na siebie warczeć ale w tym temacie nie ma lepszych od was.
3.Dawid-Bogdan-Mikser-Nemo
Wszelkie prace transportowo-logistyczne, ustawienie makiety, okablowanie, stojaki, 220v, Loconet ściśle wg mojego schematu. Panowie za DCC będę odpowiedzialny ja a Misiek na bank mi pomoże. Więc samo rozpięcie sieci spokojnie zrobicie z moją pomocą. Przewiduję jedną centralę+gateway+3 linie+4 x spax. Będzie idealna okazja do poznania DCC tak żeby był 3 specjalista w Klubie.
4.Twardy-Zbyszek-Piotrek+reszta która jeszcze o tym nie wie:) Prace przy makiecie wieczór przed imprezą oraz wszelkie nagle sraczki. Wbrew pozorom to będzie kawal roboty!!!
5.Marucha dokumentacja spotkania.
6. DCC będzie to moja działka przy pomocy Miśka. JA zwale część prac na Marcina a Misiek na Huberta powinniśmy dać radę. Tylko lokomotywy które przejdą przez któregoś z nas używamy do jazd. Każdą skrzynkę sprawdzam przed podpięciem do makiety.
7. Kasia pomaga przy informacyjnej stronie spotkania, identyfikatory wyszukanie noclegów itp. ustawia materiały sponsora.

W momencie uruchomienia makiety wszyscy mamy jedno zadanie- FUN.
Żeby było jasne: za nim przyklepię sprawy ze sponsorem chce wiedzieć jakie jest Wasze zaangażowanie. Ta impreza ma dwa cele: zabawa koleją po pierwsze po drugie żebyśmy wszyscy znowu załapali dawne klimaty. Napili się browca... i mogli wyśmiać tych co mogą marzyć o takiej klasie spotkania!!

Marucha

Wysłany: 2009-01-28, 12:43   

zvolack napisał/a:

Marucha dokumentacja spotkania.

z mojej strony możesz liczyć dodatkowo na transport i montaż

mikser
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-28, 14:46   

chciałbym przypomnieć o noclegach dla gości zagranicznych

parowozek
Początkujący

Wysłany: 2009-01-28, 17:12   

To może i ja jak namówię rodziców bym przyjechał. Bo narazie to jestem "za mały"... A jak w czerwcu ma być spotkanie, to może nawet i moduł będzię :) . Zobaczę czy rodzice się zgodzą. No i oczywiście tymczasowo rozważam kwestię że spotkanie będzie w Łodzi,bo do Skierniewic samemu to już nie dam rady wynegocjować... No ale zobaczymy, trzeba najpierw moduł zrobić, potem pchać się na spotkania :) . Bo tak to to nie miałoby sensu(przynajmniej dla innych) że przyjedzie taki bez skrzynek i sobie jeździ jak gdyby nigdy nic...

twardy

Wysłany: 2009-01-28, 18:27   

zvolack napisał/a:
4.Twardy- Prace przy makiecie wieczór przed imprezą oraz wszelkie nagle sraczki.
A co ja dwie lewe ręce mam to rozstawiać już nie mogę ani podpinać ?
A może też jako rozjemca i nie tylko, przydał bym się tu :
zvolack napisał/a:
2.Misiek-Hubert
planowanie układu makiety,rozkładu papierologii.

Poczułem się jak bym był garbaty

wiygN napisał/a:
Może póki co zróbmy imprezę krajową ze wszystkimi FREMO cymesami, sami dla siebie
Tak popieram .

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2009-01-28, 19:51   

twardy napisał/a:

Poczułem się jak bym był garbaty
ej to nie tak, wieczorem przed jazdami będzie na prawdę sraczka. I garbaty tam nie podoła. Pomożesz i przy dcc i przy reszcie po za tym chciałbym żeby był ktoś naprawdę wolny aby nagle sprawy bez zastanawiania mu zwalić na łeb.. to raczej nietuzinkowe zadanie:)
twardy napisał/a:
A może też jako rozjemca i nie tylko, przydał bym się tu :
zvolack napisał/a:
2.Misiek-Hubert
planowanie układu makiety,rozkładu papierologii.
nie masz wystarczająco wielkiej pały aby między nich wejść :mrgreen: ale nie wykluczone że ktoryś z nich w ostatniej chwili zwali ci właśnie na łeb jakiś zapomniany wydruk :-/

twardy

Wysłany: 2009-01-30, 05:07   

A co do hoteli to brałbym pod uwagę http://www.hotel-dworek.pl/

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2009-01-30, 08:20   

Śliczny Dworek tez go oglądałem i wszystko ładnie, pięknie tylko ceny nie dla Nas :-/ . 250zeta za 2 os pokój nie przejdzie w budżecie. :idea: Za połowę tego mamy 3os pokój w Maratonie. Chyba że sponsor naprawdę sypnie kasą :mrgreen: ale wtedy chyba lepiej zachować jakieś oszczędności na jakieś inne wspólne cele.

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2009-01-30, 19:34   

Teraz bangla. Wrzucam fotkę lokalu na spotkanie czerwcowe. W widoku jakieś 60% sala w szkole ma się do tego jak gówienko do twarożku.

Pict 045.jpg
Plik ściągnięto 129 raz(y) 314,34 KB

Salamanca

Wysłany: 2009-02-08, 11:33   

Ja się na spotkanie piszę niezależnie do tego czy będzie płatne czy sponsorowane. Nie mam, co prawda, pojęcia o fremo jazdach ale jak się na żadne spotkanie nie wybiorę to tym bardziej pojęcia mieć nie będę.
O moim udziale w bardziej kameralnym spotkaniu zadecyduje Zwolack jako organizator :-)

parowozek
Początkujący

Wysłany: 2009-02-08, 11:51   

Ja też się pisze na płatne czy bezpłatne. W miare możliwości wezme mój moduł(w miare możliwośc,tzn. jeżeli zostanie przejezdny...). Trzeba się wyedukować jeśli chodzi o FREMOjazdy. Z tego co pamiętam,miały być takowe drugiego dnia w Poznaniu, ale chyba jakoś coś nie wyszło, a nauczyć trzeba się, prędzej czy później, a lepiej szybciej. Na spotkanie kameralne jednak nie przyjadę(z wiadomych względów), no ale mówię,na te "duże" spotkaNie to przyjadę(jeśli nie będę oczywiście przeszkadzał :-) ).

hugwa
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-09, 11:41   

Ja w zasadzie w tym roku nie mogę zadeklarować udziału w jakiejkolwiek imprezie. Mogę móc, mogę nie.
Luty jest ostatnim miesiącem kiedy mogę w przybliżeniu oszacować ilość wolnego czasu.

Mogę organizować spotkania np. w Zajączku - mam nie więcej jak kwadrans drogi na piechotę z roboty - jeśli będzie taka wola i ochota.
Wadą jest dostępność sali od sobotniego ranka. Zaletą rozmiar, brak zakazów i lokalizacja zwłaszcza względem metra.

Misiek

Wysłany: 2009-02-09, 12:00   

Ja nie wiem, myślę, że wolny czas to będę miał dopiero kwietniu-maju
Aktualnie jestem na granicy bankructwa :-|
Poza tym, w czerwcu to planowałbym uczestnictwo także w DD - oczywiście o ile Sz.P.Kustosz przewiduje wystawienie makiety. Oczywiście sam nie dam rady :-D

Zvolack
Administrator

Wysłany: 2009-02-09, 19:45   

czyli :
Mikser
Misiek o ile nie wybawi się na DD
Kiersno
Hugwa o ile ojcostwo nie wypełni doby (o naiwny :-D rozkład zrobisz miedzy jednym pampersem a drugim)
Zbyszek
Hub93
Parowozek
zacna ekipa :mrgreen:
Może ktoś jeszcze?? Żebym wiedział czy nastawiać się na dużą imprezę czy małe pitulitu.
Czekam na odpowiedź odnośnie sali.

Marucha

Wysłany: 2009-02-09, 19:52   

zvolack napisał/a:
czyli :
Mikser
Misiek o ile nie wybawi się na DD
Kiersno
Hugwa o ile ojcostwo nie wypełni doby (o naiwny :-D rozkład zrobisz miedzy jednym pampersem a drugim)
Zbyszek
Hub93
Parowozek
zacna ekipa :mrgreen:
Może ktoś jeszcze?? Żebym wiedział czy nastawiać się na dużą imprezę czy małe pitulitu.
Czekam na odpowiedź odnośnie sali.

a na mnie nie liczysz?

Odpowiedz do tematu